Sign Guestbook   Back to manopado

NameInga
Date2013-01-10
Locationclick picture for more information
MessageSveiki mielieji

Labai idomu,nejaugi niekam nerupi pesciuju pereja,kuri yra pries Cestos parduotuve?Statom sviestuvus,tik va beda ta,kad ne ten kur reikia.Gal kazkaip galima apsviesti ta atkarpa kelio?Isleidi vaikus i mokykla ir galvoji,ar sekmingai perejo per pereja?
Ne nuo tu vietu pradedat sviesti.Pagalvokit ir apie savo vaikus!!!


NameValda
Date2012-12-29
Locationclick picture for more information
MessageLaba vakaras,

rasau uz visu kaimynus is Dusinenu, Apso gatves.

visiems labai idomu, kodel skelbimu lenta ir sviestuvas , o ypac sviestuvas yra pastayti butent toj vietoj kur stovi? kodel nebuvo apklaustakur zmonem butu geriau ta sviestuva tureti?ar ta skelbimu lenta?butu buve logiskiausia ir geriausia sviestuva statyti sankryzije ties dusinenu ir trobu gatve.o ne ties vienu namu.


Namerasa
Date2012-12-18
Locationclick picture for more information
Messagelaba vakara
skaitau as tuos komentarus, kada bus nuvalyti keliai,sniegas, o patys negalit savo kieme apsivalyti. mes iseinam ir masinom vita pavalom ir dar kelia pavalom ir rankos nenukrenta. patys jug vazinejate. ateikit pas mus i kiema prie salininku 133 namo, ir paziurekit kaip pas mus nuo trecios laiptines iki pat centrinio kelio isvalyta. KASTUVUS I RANKAS IR PIRMYN. IR SPORTAS IR TVARKA!!! smilie


NameJūratė
Date2012-12-17
Locationclick picture for more information
MessageLabas vakaras,
norsd iš tiesų ne toks ir labas. Argi Salininkai toks dievo užmirštas kampelis, kad nesugebama nuvalyti kelių. Šią žiemą dar tokios šventės nebuvo, deja. Kam yra butų ūkiai, bendruomenės atstovai, kad negali pakovoti už tai, kad keliai būtų bent išvažiuojami. Ar taip turi būti kad mokyklos kiemas ir privažiavimas prie valgyklos valomas atskirai, o išvažiuojantis traktorius negali pravalyti ir gatvės???


NameSalininkietis
Date2012-12-14
Locationclick picture for more information
MessageLaba diena norejau paklausti kada bus valomi salininkuose keliai nuo sniego??? Ar lauksime kaip pernai metais tol kol neimanoma bus ishvyso vaziuoti keliukais??


NameMirkas
Date2012-11-04
Locationclick picture for more information
MessageSveiki,

maloniai nustebau internete aptikes puiku ir grazu Salininkieciu kuriama internetini puslapi smilie Aciu geriems zmonems, kad dirbate kitu zmoniu, savo kaimynu labui smilie
Nuo 2011 metu esu Salininku gyvenvietes narys, tik dar nepilnateisis, siuo metu isirenginejam nama. Tikuosi, kad kitais metais su seima jau tapsim pilnateisiais nariais, t.y. apsigyvensim musu namuose smilie ir galesim aktyviai prisideti prie gyvenimo kokybes gerinimo musu visu namuose, SALININKUOSE, savo darbais, idejomis ir 100% palaikymu smilie Tikrai yra malonu matyti, kad mes esame aktyvus smilie Dar karta dekoju uz Jusu istverme ir grazu nora gerinti musu visu kasdienybe smilie SAUNUOLIAI!!! smilie
P.S. Reikes pagalbos, prasau kreiptis elektroniniu pastu, tikiuosi busiu naudingas smilie smilie


NameJolanta
Date2012-10-04
MessageLaba diena,

Būtų labai naudinga, jei Salininkų bendruomenė prisidėtų prie sveikos gyvensenos skatinimo.
Kiekvieną rytą su vyru išbėgame pabėgioti į stadioną,tačiau keičiantis sezonui ir rytams tamsėjant sportavimo teks atsisakyti, nes stadionas neapšviestas, sumažėjo ir pačių sportuojačių skaičius, manau, dėl tos pačios priežasties.
Labai džiaugtumės ir manau, kad kiti bendruomenės nariai pritartų, jei apšvietumėte stadioną, reikėtų tik 1-2 lempų.

Su pagarba> Jolanta.


NameViktorija
Date2012-09-09
Locationclick picture for more information
MessageNorėčiau jog salininkuose atsirastų daugiau perėjų. Ypač norėtusi jog perėjos atsirastų Mechanikų gatvėje ( prie parduotuvės DOMANETA einant link žaidimų aikštelės ir prie salininkų stotelės einant link SB "Pensininkas" ) smilie


NameDaiva
Date2012-09-08
MessageLaba diena,

Noriu pasiteirauti kas gali dalyvauti panašiose šventėse? Kokių dokumentų reikia? Kuo galima prekiuati? Kada bus kita panaši šventė?

Pagarbiai,
Daiva


Namematviejus
Date2012-08-01
Locationclick picture for more information
MessageKodel nieko nera skyrelyje "SALININKAI SENIAU" ?
Netvarka.


Page 4 of 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >