Sign Guestbook   Back to manopado

NameLiLi
Date2013-10-06
Locationclick picture for more information
MessageViskas būtų gerai, jei ne 3 pagrindiniai dalykai:
1. Girtuoklių "susirinkimai" ties kioskais prie Maximos ir prie pačios Maximos. Tikrai norėtųsi už prekystalių matyti tik žmones, atėjusius parduoti savo produkcijos, o ne visą "palaikančią komandą". Dėl tų būriavimųsi aš nesijaučiu smagiai, nes tiesiog negaliu be kokios replikos ar keistų žvilgsių prieiti nusipirkti pačių žmonių užaugintų produktų. Man tai kaip jaunai mamai labai svarbu. Beje, jei ne jie, Salininkų turgelis vieną dieną galėtų ir suklestėti.
2. Susisiekimas ir keliai. Būtų labai šaunu, jei būtų įgyvendintas pasiūlymas dėl traukinių stotelės bei maršruto einančio nuo Fabijoniškių. Puikus sumanymas ir iniciatyva! Deja lieka viena ypač skaudi piktžaizdė - mūsų keliai. Ypač skaudi situacija Salininkų gatvėje ir pagrindinėse sodų gatvėse (turbūt nesuklysiu išskirdama Kelmijos sodų, o ypač judrios Kelmijos sodų 33-osios). Greideris vis pravažiuoja, bet rezultatas max 1 sav. laikosi ir tai jei nelyja.
3. Čigonai. Nesu nei rasistė, nei niekinu tautines mažumas, bet kai iš 3/3 apiplėšimai vien mano namuose buvo įvykdyti čigonų, tai tylėti negaliu. Aš tik garsiai išreiškiu visų savo kaimynų nuomone, galit tai laikyti viešu kreipimusi. Mes iki šiol mokame bankams už žemę ir pan., kai jie, tuo tarpu, kažkodėl TURI TEISĘ gyventi nieko nemokėdami ir dar audras kelia, kai Zuokas jų trobas verčia!


Namevietinis
Date2013-07-27
Locationclick picture for more information
MessageIdeja pasiulymas
Ka SALININKIECIAI siulytu sename MAXIMOS pastate:
Gal baznycia? o gal sarvojimo sale? o gal...????


Namevietinis
Date2013-07-27
Locationclick picture for more information
MessageIdeja pasiulymas
Ka SALININKIECIAI siulytu sename MAXIMOS pastate:
Gal baznycia? o gal sarvojimo sale? o gal...????


NameEla
Date2013-07-10
MessageSveiki Salininkieciai.Vakar vaziavau pro Juodsilius.Grazu,ne tas zodis.Gatve apsviesta,geles ant kiekvieno stulpo.Rodos ir gyvena zymiai maziau zmoniu nei Salininkuose.Nejaugi mes negalime kiek apsitvarkyti?Ar tokie jau biedni?Geda turetu buti pries tokius Vilniaus rajonus.Atsilikeliai.Moka tik ziemos sventes organizuoti su slydem per balas.


NameRuslan
Date2013-03-10
MessageSALININKUOSE dingo mazas kuoduotas suniukas.869988216


NameRamūnas Leipus
Date2013-03-01
Locationclick picture for more information
MessageAš norėčiau paliesti visiems salininkiečiams ir mūsų gyvenvietės svečiams skaudžią temą - salininkų kelius. Pagrindinis kelias vedantis išilgai salininkų yra katastrofinės būklės, keliantis pavojų ne tik transporto priemonių techninei būklei, bet kartais ir vairuotojų gyvybei, kadangi vairuotojai bandydami apvažiuoti ant kelio atsivėrusias duobes, priversti manevruoti per visą važiuojamąją dalį. Kiekvienais metais po žiemos jis kosmetiškai palopomas, tačiau kiekvieną pavasarį būklė tik blogėja. Ar nevertėtų imtis iniciatyvos ir pradėti rinkti visų vietos gyventojų parašus, su prašymu ponui Zuokui, kad pagaliau viena kartą padoriai sutvarkytų kelią bent jau Salininkų gatvėje iki pat pervažos. Dabartinis Vilniaus miesto valdininkų sprendimo būdas - pastatyti perspėjančius kelio ženklus. Juokinga...


NameInga
Date2013-02-12
MessagePilnai sutinku su p.Dovile
Jei valdzia nesusitvarko,reikia valdzia keisti.Juk nepakeiciamu zmoniu nera.Ir skelbimu lentas su apsvietimais sau prie namu pasistate ir kelias iki valdzios namu visuomet nepriekaistingai sutvarkytas.Tikrai ne patys ir ne su kastuvais atsikasineja.
Susimastykite apie savo veiksmus pagaliau.Ne sventes organizuokite,o pagalvokite,kaip gerbuvi sutvarkyti.


NameDovilė
Date2013-02-06
MessageSveiki,
Labai norėčiau sužinoti ar planuose yra pagrindinės Salininkų gatvės bei Mechanikų gatvės remontai? Kadangi šiuo metu padėtis yra tragiška...Suprantu, kad po žiemos daugelyje Vilniaus gatvių situacija yra prasta, bet pripažinkime, jog Salininkų gatvė apverktinos būklės jau yra keletą metų iš eilės...
Manau, kad reikia kelti tam tikrus prioritetus, suprantu, jog skelbimų lenta ir vienintelis gatvėje šviestuvas prieš Salininkų bendruomenės atstovų namą yra itin "svarbus" klausimas, bet visgi gal atitinkamai sutvarkius šias gatves, pagerėtų visų Salininkų gyventojų gerbūvis, o ne tik keleto asmenų?
Labai lauksiu atsakymo.
Gražios dienos.


Namerasa
Date2013-01-24
Messagelaba diena, vedziodami savo suni, priklydo jaunas suniikas su ankakliuku, jei kas pametet suniuka, esame priglaude ji. turim nuotrauku, tik cia nezinau kaip idet, gal administratorius padetu. tel 867190512


NameAlgirdas
Date2013-01-21
MessageNoriu pasidalinti naudinga informacija. Liepkalnio g. 113B jau veikia stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelė, kurioje gyventojai gali palikti senas savo automobilių padangas (4 vnt.)Pasistenkime kad Salininkų apylinkės būtų švaresnės be senų padangų.


Page 3 of 7 < 1 2 3 4 5 6 > Last >>