Skriv i gjesteboken      Report abuse

NavnLandmann
Dato28-01-2012
MeldingTøøft ... smilie

- jeg også, når gjelda, ungene, AFP .... smilie

Du har sikkert googlet og funnet bl.a. denne:
Dr. Frazier Rides Russia
Rapporter

NavnUlf Sandberg
Dato27-01-2012
Stedclick picture for more information
MCBMW
MeldingHei!
Jeg leker med tanken om en MC-tur gjennom Russland/Sibir, over til Alaske (hvis mulig), og derfra gjennom Canada/USA til New York.
Er det noen i deres klubb som har noen erfaringer/synspunkter? Ett sted må jeg jo begynne ...

Vennlig hilsen

Ulf Sandberg
Rapporter

NavnTor Johan Bergli
Dato21-01-2012
MeldingTakk for det! Jo M-72'n ble grei, den. Kjøpte CJ tank, skjermer og potter på MC-Apoteket og det gjorde jo mye. Og så har jeg en vanlig 650 OHV motor i den (og solo-utveksling), så jeg føler at den holder greit følge med trafikken. Skal bli spennende å følge prosjektet ditt. Fint hvis du legger ut bilder på hjemmesida di smilie
Rapporter

NavnKjetil
Dato19-01-2012
MeldingHei Tor Johan, jeg så et bilde av M-72`en din på BMW K100 forum og den var bare flott smilie
Rapporter

Navnkjetil
Dato19-01-2012
MeldingHehe, ja jeg er glad i stivrammer smilie de fleste syklene jeg bygger ender opp med stiv ramme. Jeg har kjøpt en del hos MH MOTO WORLD og har vært relativt fornøyd med det han leverer, det beste har vært leverings tidene, jeg har hatt delene levert på døra 7 dager etter bestilling hver gang (4 ganger, jeg kan jo ha vært heldig) prisene er greie,men han selger deler til CJ og mye går jo om hver andre. Adressen er : stores.ebay.co.uk/MH-MOTO-WORLD
Mvh Kjetil
Rapporter

NavnTor Johan Bergli
Dato19-01-2012
MeldingHei Kjetil!
Var inne på hjemmesida di å kikket. Stivramme?

Når det gjelder soloutveksling, så skal jeg være litt forsiktig med å garantere noe. Men jeg byttet til soloutveksling i min M-72 og da bestilte jeg deler fra Ukraina og de mener jeg var omtalt å skulle passe til Ural (i sin alminnelighet?) Så jeg tror de går om hverandre ;-)
Rapporter

NavnKjetil
Dato19-01-2012
Meldingdet skulle være 35:9 utveksling, det var visst adressen til hjemmesiden min ( der prosjektet etterhvert kan følges) som gjorde at innlegget ikke kom med så jeg prøver å "lure" den med ved å hoppe over et par punktumer: www customhobbygarage com smilie
Rapporter

NavnKjetil
Dato19-01-2012
MeldingHei, jeg holder på å restaurere/modifisere en Ural 650 93mod og vil skifte til solo utveksling bak (35 :9) og lurer på om noen vet om CJ deler passer på uralen?
Rapporter

NavnKjetil
Dato19-01-2012
MeldingHmmm, dette var rart nå kom det inn med en gang, jeg prøver igjen. smilie
Rapporter

NavnKjetil
Dato19-01-2012
MeldingHmm,nå har jeg prøvd et utall ganger å skrive i gjesteboken,men får bare: YOUR MESSAGE SEEMS TO CONTAIN ONE OR MORE INAPPROPIATE WORDS, uten at jeg kan se noen upassende ord??
Rapporter

Side 9 av 49 << Første < 6 7 8 9 10 11 12 > Siste >>