Sign Guestbook   Back to OLOAS Home   Report abuse

NameDMAK
Date2006-10-18
Locationclick picture for more information
MessageKun kukaan ei ilmeisesti ole tulossa mun kyydillä mökille (onko näin, Topi?), niin toivotan kaikille hyvää matkaa ja tapaamisiin mökillä. Perjantaiaamun jälkeen en enää päivitä verkkopeliä, joten ei kannata laittaa pe-aamu klo 7:30 jälkeen.
DM Vanamo


NameJörnhagel
Date2006-10-18
MessageSobbi hyvin...


NameOskutikuti
Date2006-10-18
MessageJörni. Minä voin ostaa keiton matskut. Tehdään työ yhdessä ja jaetaan kulut sitten luonnossa?

O


NameJörnhagel
Date2006-10-18
MessageSunnuntaisoppaan heittelen sattumia...


NameReinhard Gruppe
Date2006-10-18
MessageJa, ich müsse der Spiegel im meine Arse gestuffen. Ich will das Würtzatz an die Sprellge waren und meine könige Hurbaumskölgerblumenladen achtweilige gesammen plötzlich birkelfammen.

Tuli olla hyvä.


NameOse
Date2006-10-17
MessageJees, minä loihdin jotain siihen sunnuntai aamuks.

Keittoa tulossa, tulista?

Oskari


NameDM Meatfruit
Date2006-10-17
MessageHei Jörnhagel ja Oskarström,
jos mä ja Spane hoidetaan pe-ilta, To´pz & LVI esim. la-lounaan ja Kaizh & Wezz esim. la-illan, niin silloin jäisi vielä yksi safka (su)hoitamatta. Ei sen puoleen, kyllä mulle hedelmätkin kelpaa, mutta oisko se selvempää, jos ois noi neljä pääruokaa? Vuoroista ei ole mulle väliä. Ajattelin hoitaa perjantain, koska olen ehkä ekana paikalla.


NameJörnhagel
Date2006-10-17
MessageRuokapareja lienee kolme jo olemassa, entä Oskarströmin saapuminen? Onko siis pe, la, su hallussa. Jos on, niin voisin joko kera Oskarströmin tai itsekseni huolehtia jonkinlaisesta hedelmätarjonnasta viikonlopulle jos ei muita ehdotuksia rooliksi tule. Rasvaa lienee riittävästi tarjolla ilman vastuunottamistakin. Voin kattaa myös pöydän.


NameLuft Hansa
Date2006-10-17
MessageGrüs auf dem Khasti. Lüftmagchismus über alles! Ich wünsche wir sehen ein sonnige tag und kämfen gegen teufel zuzammen.

smilie


NameMestari Nakaran
Date2006-10-17
MessageOppilaani Olavi,
kuin kaksi isänsä ghouliuteen menettänyttä
olemme me yksimieliset,
että elämän ollessa renki,
vapisee kuori,
rapistuu henki
ja kuoleman herra
nauraa kuudella kielellä.


Page 172 of 181 << First < 169 170 171 172 173 174 175 > Last >>