Sign Guestbook   Back to OLOAS Home   Report abuse

Namewes
Date2006-10-24
Messagese oli mikron vieressä sunnuntaina? Kiitos Oskari kyydistä ja Antti peleistä.


NameOscari
Date2006-10-24
Messagejaa a. En kyllä muista rommipullosta, em juonut enkä tuhonnut =) saattoiko se olla jossainvaiheessa sunnuntaita mikron vieressä?


NameDM
Date2006-10-23
MessageNäkikö kukaan mun Negrita -rommipulloa sunnuntaina? smilie


NameMestari Nakaran
Date2006-10-23
MessageOppilaani Olavi,

Ne veivät minulta henkitutkimukseni puuttuvan palasen, enkä voi antaa asian olla. Palaan etsimään samanlaista eräästä oisesta paikasta, mihin sellainen on pohjatutkijain kirjoissa merkitty.
Kolmen Muurin ja Hopeavuorten mantikot maalaavat mustalla kuoleman pensselillä. Niin voimakkaita kuvia, että ne painuvat ihmisten mieliin ja tarinoihin. Meidän on maalattava elämän kanvaasille muutakin kuin sen kiistämistä. On maalattava omia, vielä voimakkaampia kuvia. Hengen voiton kuvia, joissa suhde ei ole nolla!


NameDM
Date2006-10-23
MessageErityismaininta safkoille!
Kiitos kaikille osanotosta. Olin otettu, kun tulitte ja olitte koko viikonlopun huolimatta panostuksesta, minkä tiedän/arvaan sen vaatineen.

Verkkopelissä jatketaan, suunnitellaan uusia pelipäivämääriä (kahdet arkipelit ja yhden viikonloppuillan voisi sopia mahd. pian) ja junaillaan aikanaan uutta mökkipeliä ensi vuodelle.

"Kolmella Muurilla ne maalaavat mustalla pensselillä... minä maalaan Elämän Kanvaasille."


NameLate
Date2006-10-23
Locationclick picture for more information
MessageHyvä että pääsit kuitenkin ehjin nahoin perille. Meillä täällä braziliassa on ihan lämmintä. Sambakarnevaaleja odotellessa. Kiitos hyvistä peleistä Antille ja muille pelaajille. Ensi kertaan.


NameOskari
Date2006-10-22
MessageLähtiessä oli lämmintä. 70 km ennen kotiovea alkoi sataa räntää ja tien piennar oli lumesta valkoinen. Viimeiset 40 km jotka olivat jo kotikuntani alueella ajoin lumen päällä. Kotona pihalla on 20 cm lunta.


NameDMAK
Date2006-10-20
Locationclick picture for more information
MessagePursuvimmat pahoitteluni itseni ja etenkin pelaajan puolesta, jos joku panosti vielä verkkopeliin yöllä/aamulla. Unohdin tsekata postin. Vahinko takas illalla. Kolme tuntia niin mä nostan Fiatin (monstereiden sukua) kytkintä. Let's go!!!


NameSven Är Död
Date2006-10-19
Locationclick picture for more information
MessageJå, en sigar skaj vij haej ockke myky tid utom på terassenj... jå, taekkkkkkkkkkkkk.


NameHindhår
Date2006-10-19
Locationclick picture for more information
MessageJa, jag kommer med egen bil. Min resan startar klockan två om barnsköterska kommer i tid. Et par öl ventar mej på stugan kanske också en sikar. Jag ventar så mycket tiden i Vanonen.

Vi ses!


Page 171 of 181 << First < 168 169 170 171 172 173 174 > Last >>