Sign Guestbook   Back to Loes Goes Nepal   Report abuse

Namemarjolijn
Date2005-10-30
MessageHoi Loes,

Nu al 12 kids, krijg je lekker wat leven in de brouwerij. Wordt jullie huis al een echt thuis? Ben benieuwd naar de verhalen van deze eerste weken met de nieuwe kids.

Kus,
Lijn smilie


NameKoen Twilt
Date2005-10-30
Locationclick picture for more information
MessageLieve Marloes,

Ik wens je heel veel succes toe met de ontvangst vandaag van de eerste groep meisjes in je weeshuis. Ook met de ontvangst van de volgende groepjes deze week natuurlijk heel veel succes. Hoop dat jullie straks met zijn allen een harmonieus gezin vormen, waar het heerlijk en veilig toeven is.

Wens ook de jongens die afgelopen donderdag aangekomen zijn heel veel succes toe op hun eerste schooldag vandaag.

Dikke kus. Papa







NameKoen Twilt
Date2005-10-29
Locationclick picture for more information
MessageLieve Marloes,

In de week van 22 t.m. 29 oktober is een bedrag van euro 610,-- aan sponsorgelden binnengekomen.
De namen van de sponsors staan hieronder in alfabetische volgorde met tussen haakjes hun persoonlijke boodschap aan jou.
1. Irma Damen (contant meegenomen door Erik en aan jou afgegeven) 2. Mevr. v,d, Eijk-Maurits (Veel succes) 3. Marjolijn en John Roedoe (kokkin) 4. Eric en Martinette Spanjaard (donatie). Laatste betreft een extra donatie boven hun vaste maandelijkse.

Alle gulle gevers heel hartelijk dank smilie smilie smilie


NameIreen
Date2005-10-22
Locationclick picture for more information
MessageLieve Marloes,
Heel veel succes met het runnen van het nieuwe weeshuis! Ik heb gehuild toen ik het goede nieuws las, toen tot middernacht (tijdsverschil Nederland-Australie) gewacht om Loretta te kunnen bellen. 'Oh my God, Ireen, you can't believe how happy I am! I just can't believe it, this is the best news I ever heard!'.
Het is zo'n grote opluchting dat onze kinderen nu een goede toekomst gaan krijgen. Ik vind het geweldig dat het je gelukt is, met al die corrupte politie daar en regeringen die niets geven om weeskinderen.
Heel veel liefs en kusjes aan de kindjes die ik ken (dat zijn degenen die er waren toen jij en Jennifer in januari weggingen) en aan de anderen.
Zet hem op Supermoeder!
Ireen


NameEsther
Date2005-10-22
MessageZe moet nog wel een keer terug komen, anders ga ik haar halen smilie
Loes ik wacht op je verslag..... Ik ben nieuwsgierig...... Laat je bezoek maar even zijn eigen gang gaan...... Wij hebben ook aandacht nodig.

xxxxxxx


NameKarin
Date2005-10-22
MessageHey Loes, Wauw!!. Ik heb echt bewondering voor je. 25 kinderen. Het huis ziet er echt goed uit. Nu maar hopen dat je de kinderen snel bij je hebt. Kom je eigenlijk ooit nog wel terug naar Nederland? Ik vind het echt geweldig wat je doet en vind het echt leuk om je verhalen van al je belevenissen te lezen. You go girl.
Groetjes Karin


NameKoen Twilt
Date2005-10-22
Locationclick picture for more information
MessageLieve Marloes,
In de periode 15.10.05 t.m. 21.10.05 is een totaal bedrag van 337,-- euro aan sponsorgelden ontvangen.
De namen van de gevers, in alfabetische volgorde, met tussen haakjes hun persoonlijke boodschap voor jou zijn:
1. Hr. en mevr. van de Leur (bijdrage weeshuis Kathmandu). 2. Hr. en mevr. Snoeren, jou contant overhandigd tijdens hun bezoek aan Nepal. 3. Eric & Martinette Spanjaard (periodieke bijdrage tbv huur).
Alle gulle gevers heel hartelijk dank smilie

Vorige week meldde ik de bijdrage van ROBECO Nederland, de ware gever is inmiddels bekend, Egbert Jan Nijmeijer. Samen met 50 anderen schrijft Egbert Jan maandelijks een column over beleggen in emerging markets. De vergoeding die zij daarvoor krijgen gaat in een pot en 1x per jaar wordt het geld naar een goed doel overgemaakt, dit keer dus het weeshuis van Marloes. Egbert Jan en collega's, heel hartelijk dank smilie

Het nieuwe weeshuis wordt vandaag in gebruik genomen, er komt nog een verslag op de website.
Donaties zijn welkom en heel hard nodig. Rekeningnr. is 1486.71.934 tnv M.E.C. Twilt te Kaatsheuvel en vermeld bij mededelingen' uw persoonlijke boodschap aan Marloes. Wilt u meer informatie of details over het budget, bel/schrijf haar ouders, 0416-278422, Burg. van Erplaan 11 5171 JZ Kaatsheuvel.
Alvast bedankt


NameEsther
Date2005-10-21
Messagezal ik een liedje voor je zingen smilie smilie smilie smilie smilie


NameKoen Twilt
Date2005-10-21
Locationclick picture for more information
MessageLieve Marloes,

Heel veel succes met de start van je nieuwe weeshuis!

In 1 keer moeder van 25 kinderen, er zijn maar weinig vrouwen die dat na kunnen doen!

Morgen de eerste groep van 5 kinderen en daarna nog eens 5 kinderen per dag voor de daaropvolgende 4 dagen. Het zullen hele lange, drukke dagen worden, maar ik weet dat het je gaat lukken.

Gelukkig heb je nu de hulp van Erik, dus zet hem aan het werk en vertel hem dat de vakantie voor hem nu over is, want er zal best nog wel heel veel werk moeten gebeuren.

Ik zal elk moment van de dag aan je denken. Wat jij gedaan hebt is grote klasse.

Dikke kus van Papa


Namevrient
Date2005-10-20
MessageHej kneus, ben je klaar voor je bezoek?? smilie smilie


Page 36 of 69 << First < 33 34 35 36 37 38 39 > Last >>