Sign Guestbook   Back to Loes Goes Nepal   Report abuse

NameKoen Twilt
Date2005-11-05
Locationclick picture for more information
MessageAan LAUTJE, CHRIS en MICHAEL

Ik heb met ergernis jullie bericht aan Erik in het gastenboek van Marloes gelezen en ik zal stappen ondernemen om deze tekst te laten verwijderen. Jullie zijn zeker nooit daar geweest? Marloes zet zich in voor weeskinderen die daar totaal geen rechten noch toekomst hebben en Erik heeft haar voortreffelijk geholpen met de start van het weeshuis, dus als je hem via de website wilt laten weten dat je dit niet van hem verwacht had, doe het doen positief en komplimenteer hem. Deze website is van MARLOES en jullie moeten hem niet vervuilen met jullie onvolwassenheid. De site en het gastenboek worden door sponsors gelezen en jullie tekst kan veel kwaad doen, het is onvolwassen en bepaalde woorden zijn zonder meer ongepast.

Koen Twilt


NameKoen Twilt
Date2005-11-05
Locationclick picture for more information
MessageLieve Marloes,

In de week van 30.10.05 t.m. 05.11.05 is een totaal bedrag van euro 553,68 aan sponsorgelden binnengekomen. De namen van de gulle gevers staan hieronder in alfabetische volgorde vermeld, met tussen haakjes hun persoonlijke boodschap aan jou.
1. Hr. en mevr.Bool 2. Hr. en Mevr. Brekelmans (weeshuis) 3. Hr. en Mevr. Groeneboom (Succes met bouwen kindertehuis) 4. JEP Engineering (Nepal) 5.Lieke en Nardus van de Plas (maandelijkse donatie) 6. Koen en Elly Twilt (maandelijkse donatie, kusjes papa en mama) 7. Koen Twilt (Ontvangen km vergoeding Natuurmonumenten) 8. VCS International (Donatie) 9. Mevr. de Zeeuw (Nepal).

Alle gulle gevers heel erg bedankt. smilie smilie smilie

Aan alle lezers en lezeressen. Het weeshuis is volledig afhankelijk van sponsors. Zonder uw hulp kan Marloes het weeshuis niet open houden. Indien u haar wilt helpen, dan a.u.b. uw donatie naar rekening 1486.71.934 t.n.v. M.E.C. Twilt te Kaatsheuvel en schrijf bij Mededelingen uw persoonlijke boodschap aan Marloes. Alvast bedankt.


NameJan en Ria Damen
Date2005-11-04
MessageHallo Marloes en Erik,

Jammer dat het MSN-en deze week niet is gelukt, maar geen zorgen we volgen jullie op de voet. Fantastisch werk geleverd samen om het huis bewoonbaar en gezellig te maken, we zijn trots!

Doe zo verder, en de groeten van ons allemaal ook van Oma.

Doei,
Pa & Ma & Bud


Namelijn
Date2005-11-04
MessageHej vriend,
volgens mij ben ik wel eens aan de beurt met een berichtje. LOES, JOEHOE, wat moet John allemaal meenemen???
Laat wat van je horen, want a.s. maandag gaan we zijn rugzak al inpakken.
Zaterdag vertrekt zijn vliegtuig om 8 uur.Zondag de 13e is hij om 8 uur 's ochtends in Katmandu. Hij verwacht je daar wel te zien, samen met je lover.
Wil iemand nog iets leuks meegeven naar Marloes, laat het ons dan weten
p.s. Niet al teveel zware spullen!!
Lijn


NameVriend
Date2005-11-04
MessageHej vriend
Wat hoor ik nu heb je weer met mijn moeder zitten kletsen. Mooi is dat, ik spreek je nooit en loop je constant mis en dan ga je maar een beetje met mijn moeder zitten roddelen. smilie smilie
Ik denk dat het tijd word dat je mij een ontzettend lieve mail gaat sturen. Dan kun je me meteen ff vertellen hoeveel je me mist enz. Samen met de 1000 maal excuus voor het in de steek laten van je vriend smilie
Voordat die L&M gaan zeggen dat zij voorrang hebben bij het krijgen van een mail....NEE DAS NIET WAAR..... Ik was eerst dus loes ik zit met smacht te wachten. Ik wacht al heel de dag, heb echt de meest nutteloze dingen uitgevoerd. Heb nu bedacht dat ik dus net zo goed nutteloze dingen uit kan voeren op je gastenboek. smilie smilie Eigenlijk schandalig aangezien jij wel nuttige dingen aan het doen bent. MAAR IK MOET MET JE KLETSEN..... smilie DAT WEET JE TOCH.... Misschien dat ik toch maar even een einde maak aan deze klaag zang.
Meis keep up the good work smilie smilie
Miss you...



Private Message added 2005-11-04


Namehelna verhulst
Date2005-11-04
Locationclick picture for more information
MessageHa Marloes,
Geweldig wat je daar in Nepal doet. Dit is pas waardevol leven! Zo voel je dat je iets bereikt, waar anderen vaak maar vaag in hun achterhoofd eens aan denken, zo van:Dat zou ik eigenlijk ooit eens moeten kunnen/willen gaan doen!. Jij brengt het in de praktijk!!!
Ga zo door, er moesten er meer zo zijn zoals jij!! De kinderen in je huis in Nepal vergeten dit nooit meer. Als ze ooit 80 worden denken ze nog: toen ik klein was werd ik geholpen door Marloes en kijk eens wat dat mijn leven heeft veranderd. Heel veel succes en kracht in soms moeilijke tijden..... Ik bewonder je. Groetjes Helna Verhulst


Namepeter
Date2005-11-03
Locationclick picture for more information
MessageHallo Marloes
Je kent mij niet maar ik heb via je zwager jhon van je gehoord wat je deed.
Hij zou deze maand nog op visite gaan bij je en hoorde dat je nog wat kleding kon gebruiken.
heb hem nog wat kleding mee gegeven,ik hoop dat je er wat aan hebt.
Vind het erg goed wat je daar voor de mensen doet,en had wat graag willen komen kijken bij je.
Nou veel succes met je werk daar en doe jhon de groetjes.


NameHenriette
Date2005-11-03
MessageHoi Marloes en Erik,

Ja Marloes je kent mij niet maar ik ben de buurvrouw van Erik thuis. Sinds we weten dat Erik naar Nepal is gegaan volgen we de site en de stukjes uit de Maasroute.We willen je erg veel succes toe wensen daar en aan Erik zul je goede hulp hebben. Erik jij ook nog veel succes daar en we horen je wel weer als je terug bent.

Veel groetjes Fam Beerens Kaatsheuvel smilie smilie


NameIrma
Date2005-11-01
MessageMarloes,

Fantastisch wat je in die relatief korte tijd hebt weten te realiseren zeker uitgaande van alles wat je emotioneel hebt moeten verwerken en hebt moeten regelen. Het is een fantastisch huis, maar nog belangrijker ook een echt thuis voor je kinderen, top!!

En broertje, we weten dat je niet van rotzooi houdt en dat je je handen uit de mouwen kunt steken, vandaar dat we niet verrast zijn door je schoonmaak hulp..... maar we zijn natuurlijk wel ontzettend trots op je. Jij in Nepal aan het poetsen en ramen wassen voor een goed en geweldig doel, wie had dat gedacht een half jaartje geleden. You're great x

Petje af ook voor Marloes hoe ze iedereen om haar heen weet te inspireren.

Ga zo door,
Irma en de bende


Page 34 of 69 << First < 31 32 33 34 35 36 37 > Last >>