Skriv i gjesteboken   

NavnJohan B.
Dato17-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingUtrolig fin side, Den beste turistguide side jeg har vært på. Meget bra oversikt og gode artikler.


NavnArne Stenhaug
Dato17-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingHei.
Kjempeflott side, denne blir nok mye besøkt.
Fint at Lillestrøm endelig har fått turistkontor.
Lykke til videre.


NavnRunar Ramberg
Dato15-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingHei!

Må gratulere Roy Mortensen med et flott tiltak og med en ny stilling som "nett" Turistsjef. På denne siden er det lett å orientere seg, mange fine bilder fra Lillestrøm og omeng + interessante linker. Her blir man orientert om det meste som skjer i Lillestrøm. Stå på!


NavnInger Marie Shkreta
Dato15-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingHei, så flott tiltak. Masse fine bilder, gjetter at du har tatt dem selv. Kjenner igjen de fleste, men noe nytt er det jo. Går mye tur rundt i Lillestrøm og ned til Øyern/Nitelva...kan tipse om flotte motiv. Håper at mange får glede av å se på sidene. En fin måte å bli kjent på også for de som ikke er det. Skal fortelle pasientene mine her på Colonklinikken om siden. Lykke til.


NavnFrank Olsen
Dato14-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingHeisann. Kjørte forbi på E6, men ser at jeg burde ha tatt turen innom Lillestrøm. Neste gang!....


NavnAnna Conda
Dato12-08-10
MeldingFlott side av min kjære hjemby. Har alt lagt den til mine favoritter og tipser andre kjente om den.


NavnSteinar Bunæs
Dato11-08-10
MeldingArtig med Lillestrøm Turistkontor - det ser lovende ut. Jeg minner om at området har en unik saghistorie, Strømmen og Sagdalen startet på 1500-tallet, og i 1860 overtok Lillestrøm hegemoniet.
Midt mellom Lillestrøm og Strømmen, og bare 25 meter fra Strømsveien, ligger en perle som mange ikke har oppdaget ennå: En 1700-talls sag som sager akkurat slik de originale, vanndrevne oppgangssagene gjorde det. Strømmensaga er vel verdt et besøk - en av Romerikes levende historieattraksjoner.


NavnFamilien Jørensen
Dato11-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingOverraskende positiv opplevelse av byen Lillestrøm, som vi har hørt en del om. Mange fine kafeer og utesteder. Vi koste oss!


NavnGuðmundurdóttir
Dato10-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingA kveðja frá alvöru víkingurfólk. Helmingur penning koma á Vikingmarkaði. Við vonumst til hellingur af gaman.


NavnSlettan
Dato10-08-10
Stedclick picture for more information
MeldingUtrolig fin by. Hadde med sykler og syklet rundt i Norges sykkelby. Fin ferie det.


Side 3 av 5 < 1 2 3 4 5 >