Det é gjesteboka vår
1000takk for at du tar deg tid til å skrive i gjesteboka vår!


Skriv pent.

Hilsen
Maria Elise & Kai Arne



Skriv i gjesteboken   Tilbake til hjemmesiden

NavnJorun
Dato01.01.09
Stedclick picture for more information
Hjemmesidewww.tufteland.info
MeldingFlotte bilder! Nå nærmer det seg hjemreise for Mariell og Fredrik og...... Regner med at det frister for de to å reise tilbake til down under... Her var det nyttårsfeirng i Eikeheia mens the twins var på nyttårsfestivalen i byn..- det var visst helt fantastisk!


NavnJanne
Dato01.01.09
MeldingUtrolig nydelige bilder av rakettene!


NavnJanne
Dato01.01.09
MeldingGODT NYTTÅR! Veldig gøy å se på bildene og å lese på sida deres. Ser ut til at dere har det topp! Bare et halvt år til vi ser dere nå:) Digg!


NavnMattias
Dato01.01.09
Stedclick picture for more information
MeldingHej...

Det är svensken här. Vilken trevlig o fin hemsida ni har. Kanoners... Vi ses i köket kanske... Ha de


NavnNemi
Dato31.12.08
MeldingHei Maria.

Godt nytt år. Det er veldig gøy å se bilder av deg og jeg venter veldig på at du skal komme hjem.

Mange klemmer fra Nemi


NavnJanne
Dato31.12.08
MeldingHallo der.
Gøy å høre fra dere. Høres ut som om dere har det knall. Legg gjerne ut flere bilder, er jo veldig gøy å se. Vi skal feire nyttår hos Iris og Bjarne. Kos dere i kveld, eller det er vel egentlig nå hos dere. - Jeg mener nyttårsfeiringa.
Klem fra mamma, store søster og svigerinne:)


NavnTonje og Sindre
Dato30.12.08
MeldingSindre: Evi fet Freddi!!! Stolt a deg bro'


ellers god jul og godt nyttaar! savner dere alle sammen. fy sooren vi skulle jo ha feira me dere alle 4. men thailand er jo nesten australia. Hvis dere kjenner hardt etter, saa kjenner dere kanskje at vaart naervaer er litt strekere enn de fleste andres:)

tia paa nettet loper snart ut, vi maa ut og hore paa harry thailandsk musikk, det er saa stygt. Nyttaarsfeiringa ved hotellet er 3 dager til ende, og musikken spiller inn paa hotellrommet vaart. hoho. loud.

over og ut, keep in touch.

love


NavnModeren
Dato28.12.08
MeldingSidde å ede knask i hop m folket vestofrå å studere siste nytt frå dokke. E ganske sikker på at dåkke kose dokkeHils t fredrik å mell

snakkes


NavnGunn Aina
Dato27.12.08
Meldingjavel maria.Dere er kanskje ute å reiser fortia.Det må jo være så gøy med besøk. Begynner å savne dere skikkelig nå.Gøy å se bilder.KLem fra søs


NavnJorun
Dato27.12.08
Stedclick picture for more information
Hjemmesidewww.tufteland.info
MeldingSer ut som dere har det greit sammen med the members of yours family from Norway. Kos dere videre! Klemz


Side 8 av 18 << Første < 5 6 7 8 9 10 11 > Siste >>