Írok a Vendégkönyvbe   Vissza Furusato h�z

NévMatsuo Ayumi
Dátum2009-06-18
ÜzenetHúú, köszi! ^^
Már csak némi idő kérdése - reményeim szerint egy-két hét -, és jön a következő rész.


NévMuccui
Dátum2009-06-17
ÜzenetSzia! Tegnap bukkantam az oldaladra és tetszik a mangád! :D Ami nagy szó, mert nekem kevés szokott bejönni amatőr "mangakáktól". De a tiédre kíváncsi vagyok! smilie


NévMatsuo Ayumi
Dátum2009-04-27
Üzenet:D Már színezem. Nem szívesen ígérgetek, mert sosem tudom betartani, de szerintem izé...júniusban. Most belassultam.


NévKazuha
Dátum2009-04-26
ÜzenetÉs mikor lesz 4. réééééész? :33333


NévMatsuo Ayumi
Dátum2009-04-26
ÜzenetKazuha:
Szia!
Dejó, örülök, hogy tetszik^^ Köszönöm!
Huhh, hát most zavarba hoztál...de nyugodtan csinálhatod mindkettőt. Végül is miért ne lenne szabad? smilie
Bevallom a Devianart nekem egy kicsit bonyi, sosem tudok regelni rendesen, szóval nem vagyok fent, itt viszont bármikor elérsz.


NévKazuha
Dátum2009-04-26
Lakhelyclick picture for more information
ÜzenetSzia!
Véletlenül akadtam a mangádra a manga.hu linkgyűjteményt bogarászva de bevallom, nem csalódtam! Sőt! Nagyon tetsziksmilie Remélem sok fejezetet ér meg a történeted, nagyon élveztem amikor olvastam! Szép, áttekinthető és érdekes történet.

Nagyon gratulálok! Ha nem bánod, csinálnék egy fan-videót, és egy fanartot smilie De csak ha szabad!

Deviantarton nem vagy megtalálható?


NévMatsuo Ayumi
Dátum2009-04-14
ÜzenetChiriko-sama: Oké, de mi az új címe az oldaladnak?

Azt hiszem amúgy is ki kell javítanom a linkeket, mert mint ha elszúrtam volna valamit.

FeAngel:
Ugye-ugye? Az a fránya középiskola... smilie
Álomfogók: Köszi:D Reméltem, hogy az extrák is bejönnek^^
Más is mondja, hogy a Furusato ház közelebb áll hozzá. Igazából megrajzolni is érdekesebb, mint az Álomfogókat. Ráadásul ezt már megírtam elejétől a végéig, szóval sokkal tisztább, hogy hova tartok. Az Álomfogóknál inkább csak körvonalaim vannak. Tudom nagyjából, mit lesz a részekben, de sokkal bonyolultabb megtervezni. Viszont odáig vagyok a szereplőkért, szóval miattuk érdemes csinálnismilie

Végre valaki, aki bírja Hirokit is smilie
Oh! És köszi a dicséretet Mayu hajáért! :D Fogalmam sem volt, hogy-hogyan valósítom majd meg panelról-panelra. Látszik is, hogy az első részhez képest egyre nagyobbak a hajgombócai^^'
Kai-al kapcsolatban nem tévedsz. Tényleg kicsit befelé forduló. Már alig várom, hogy megismerjétek :D
Megpróbálok sietni a kövi résszel. Már "csak" színezni kell.


NévFeAngel
Dátum2009-04-12
ÜzenetJaj, elnézést, hogy ilyen rég jelentkeztem.. >__<
(Ki gondolta volna, hogy a középiskola ennyi szabadidőt elvesz..?o__O)
De végre itt! :3
Nyarn, akkor, rögtön térjünk is a tárgyra...
Álmofogóóók =D Nem csalódtam benne, elképesztően jó lett az a két fejezet. ( És az extrák.. wáháháháháá... hozták a múltkori turmixgép-miniképregény szintjét, nagyon tetszett! *csillogó szemek* )
de a Furusato ház valahogy közelebb áll hozzám, mármint... mindkettő ugyanolyan jó, de ennek a sötét titokzatossága valahogyan megfogott.. olyan misztikus, pont az a stílus, amit imádok. : ] A harmadik fejezet is jó lett, Mayu-n tényleg látszott, mennyire kétségbeesett a helyzet hallatán.(szegényke. *szipp* ) Olvastam itt a véleménykifejtést Hirokival kapcsolatban, és... érdekes módon, én épp azt szeretem benne, hogy más, mint a többi mangafiúfőszereplőkarakter. o__O ( és a poénos megjegyzései... utánozhatatlan, wááh). Mindaazonááltal, nekem is Mayu a kedvencem. Mindig lenyűgöz a haja rajzolása. (egyszerűen imádom a frizuráját) És a ruhák is egyediek.
Oh, és Kai... már az első karakterleírás után azt vártam, hogy ő feltűnjön, úgyhogy.. jippíjájó! =D
Van egy olyan érzésem, hogy ő lesz a kicsit "darkosabb" karakter. Mármint, a személyiségéből ítélve.. vagy tévedek?
Érdekes fejezeteknek nézünk elébe *Whehehehe*
Csak így tovább. Üdvözletem. : ]


NévChiriko-sama
Dátum2009-04-11
Lakhelyclick picture for more information
ÜzenetSzia! fel törték az oldalam és ez a új cimem majd cseréld ki pusszi!


NévMatsuo Ayumi
Dátum2009-03-07
Üzenetayuuuuu - chan:
Hát először is köszi a véleményt:D Nagyon örülök, hogy Mayu szimpatikus. Hát Hiroki...sajnos marad ahogy van:D A haja hát igen, olyan amilyen, de most már a világért sem változtatnék rajta. (Elfogult vagyok, mert nekem például ő a kedvencemXD)
Engem a kockái készítenek ki, körülményes színezni. Ráadásul Mayu sem túl elégedett a "hacukájával" :D
Hát még ha meglátjátok a cilinderétXD
Már alig várom, hogy megmutathassam Kait-t és a kisfiút. Kíváncsi vagyok mik lesznek a véleményeksmilie(De majd csak a 4-5 részekben várhatók először.)

Még egyszer köszi! Igyekszem^^


Oldal 17 ból 23 << Első < 14 15 16 17 18 19 20 > Utolsó >>