teken gastenboek   

naamjurgens
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschapbeste rebels,

wat een prestatie en wees eerlijk, als je hem uitrijdt en 35ste of zo wordt wat moet je volgend jaar dan ???????
was erg spannend om jullie in de race te volgen.

tot de volgend rally,

peter jurgens


naamPeter Coppelmans
datum17-01-2009
boodschapDag Pieter (en de rest)

Super gedaan, langer volgehouden dan Sainz en dat is een prestatie van wereld formaat.
Zuur om er op deze manier uitgeknikkerd te worden maar het is niet anders.
Voordeel is wel dat we ons niet meer hoeven te ergeren aan de prestatie van ene Hr Kalf.

Goede terugreis

Peter Coppelmans


naamGer en Geerke Martin-Ipenburg
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschapDutch Rebels,

Van harte gefeliciteerd met dit zeer goede resultaat in jullie eerste Dakar.
Het is natuurlijk jammer in het zicht van de finish niet meer verder te kunnen.
We hebben genoten van de verslagen in het logboek.


naamHans Schuitema
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschapPieter en natuurlijk het hele team jammer dat jullie in de zicht van de haven (?) zijn gestrand (!). Als je bij ons was kon je zo enthousiast vertellen over het Dakar avontuur. Je zal wel de pest in hebben, maar over wat jullie hebben meegemaakt en je een beetje kennende zal je er wel zo genoten hebben dat je terug in Nederland wel niet uitgepraat zal raken.


naamRien
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschapHoi Dutch Rebels
Heel erg jammer dat ze jullie niet meer lieten starten, maar er waren wel meer vreemde beslissingen in deze Dakar.Maar wij zijn allemaal kei-trots op jullie en we hebben verschrikkelijk genoten. Doen jullie nog een keer mee? Please,het was zo leuk.
Groeten Rien


naamCor & Karin
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschapBeste Pieter en Cees,

In het zicht van de ..... we hebben genoten van jullie Dakar deelname. Stoere mannen!Topprestatie en uit jullie berichten te horen ONVERGETELIJK!
Veilige thuiskomst!

Hartelijke groet,
Cor & Karin


naamRobert Dirks
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschapZo dicht bij de finish en toch nog zo ver weg! Klote! Maar toch een prestatie om op terug te kijken. Dus............rondkijken voor een nieuwe wagen voor 2010!! Nieuwe ronde nieuwe kansen

p.s. Wij hebben erg genoten van de berichten en verhalen op jullie site. Volgens mij wisten wij (de thuisblijvers) vaak dingen eerder dan jullie daar!

Robert Dirks


naamPietje
datum17-01-2009
boodschapEcht jammer dat jullie eruit zijn, ik heb genoten van de leuke verhalen in jullie logboek en natuurlijk van de toch mooie prestatie.
Tot volgend jaar.


naamannemiek bohnenn
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschaphallo mannen,

Gevochten als leeuwen, daar heeft het niet aan gelegen. uitgevallen in de zwaarste etappe. carlos saints eat you're heart out! ik ben trots!

xxx Annemiek Bohnenn


naamFamilie Smoor
datum17-01-2009
plaatsclick picture for more information
boodschapDag Pieter en team Dutch Rebels. Ontzettend jammer dat het jullie, met het zicht op de finish, niet is gelukt de finish te halen. Maar als er één team is dat het respect en waardering van alle mede deelnemers en kijkers verdient, dan zijn jullie het wel. Twee weken lang een topprestatie neerzetten met de werkelijke Dakar gedachte voorop: tactisch rijden, hulp bieden waar nodig, doorzetten als het tegen zit. Jammer dat de media nagenoeg géén aandacht aan jullie besteed heeft, maar we hebben genoten van de verslaggeving op jullie site. Wat ons nog van het hart moet:we hebben veel grote spelers zien uitvallen....en toch weer zien starten (ook mede dankzij jullie hulp)? Helaas geldt dit niet voor jullie (ASO waar zijn jullie mee bezig). Rest ons nog jullie tóch te feliciteren met jullie topprestatie, we zijn trots op jullie!
Jan, Helma, Michael en Mathijs


bladzijde 3 van 25 < 1 2 3 4 5 6 > laaste >>