Sign Guestbook   Back to Brittanorgren.se

NameBertil
Date2009-02-26
MessageStort GRATTIS Britta o hela laget. Vilken TV - underhållning. Nu blir det bra på lördag också tror jag. Lycka till.


NameNisse
Date2009-02-26
Locationclick picture for more information
MessageGRATTIS!!! smilie smilie


NameFredrik
Date2009-02-26
MessageStort grattis till din första mästerskapsmedalj!


NameErik i Malmö
Date2009-02-26
Locationclick picture for more information
MessageGrattis till en fantastisk stafettsträcka. Hoppas nu dom andra tjejerna håller i och det blir en svenska medalj!


NameNisse
Date2009-02-25
Locationclick picture for more information
MessageHoppas och tror att ni tar medalj imorgon!!! smilie


NameThore
Date2009-02-23
Locationclick picture for more information
MessageÄntligen Britta får du vara med och kriga om medaljerna, tror också att du är taggad och revansh sugen för allt strul du fått vara med om, håller tummarna att det går bra för dig. lycka till.


NameMattias
Date2009-02-22
MessageHej Britta,

Är det möjligt att få till en dejt med dig när du kommit hem från VM?


NameRoger M.
Date2009-02-21
Locationclick picture for more information
MessageKör nu Britta!
Ser fram mot nästa vecka då blir det åka av.
Känner att du har mycket att ge nu.
Kan tyvärr inte vara nere och heja på i år.
Men hejar ljudligt framför TVapparaten så hela Uppland hör att det stora saker på gång.
Du får hälsa övriga "Sapporogänget" om du träffar dem.

Hälsning Roger


NameTv-tittare
Date2009-02-18
Locationclick picture for more information
MessageJäkla osis att du skulle bli magsjuk nu. Men det är ju bara att komma igen sen å visa vart skåpet ska stå. Eller som Per Elofsson sa "det är bara att bryta ihop å komma igen". Lycka till! smilie


Nameja
Date2009-02-18
MessageHallå

På tal om allt prat om doping, det värde Brita bär på är ju faktiskt helt normalt i dessa kretsar när man varit sjuk, legat på hög höjd och dessutom ligger väldigt högt i vanliga fall, jag vet, har själv varit med om detta, vi har en kille till i skidlandslaget Peter Larsson, som också har höga värden.
Nej Brita lyssna inte på alla pessimister, det är skillnad på att dopa sig och ha höga värden, i det dopades fall är det klart och tydligt. Lycka till.

JA


Page 17 of 56 << First < 14 15 16 17 18 19 20 > Last >>