COCO RALADO'S GASTENBOEK
teken gastenboek   

naamDoriane Miloch
datumFri-09-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapOlá amigos do Coco Ralado.
Quero parabenizá-los pelo belíssimo trabalho.
Fiquei muito feliz ao ver o site. É muito bonito e emocionante ver a cultura de meu país encantado o mundo, ainda mais sendo tão bem representada por vocês.
Conheci Antonio Coco em Chapada dos Guimarães (Mato Grosso - Brasil), e ele me falou a respeito do grupo.
Um grande abraço dos amigos de Chapada, da Pousada Santa Rosa (casa da Mirela).
Kisses
Doriane smilie


naamPasqual
datumThu-09-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapHey Coco's,

kunnen jullie de optredens agenda eens aanvullen, k wil namelijk graag een van jullie geroemde optredens in de buurt van A'pen of Gent (WE) meemaken.

ritmische groeten,
Pasqual Do Vilrijk
een Surdo beginnerke


naamtoon bruers
datumSun-09-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapHallo Matthias, smilie
Ik lees net jou berichtje
Het doet me heel veel plezier te horen dat jij COCO RALADO zo`n toffe groep vind.
Ik zit hiet in MATO GROSSO(6 uur verschil met Belgie) en heb al heel veel reclame gemaakt voor onze groep.
Iedereen zegt dat wij een keitoffe site hebben alleen duurt het soms wat lang vooralleer alle foto`s te voorschijn komen
Doe de groeten aan jou papa smilie en heel veel groetjes aan de overige Coco´s.

Tot binnenkort

Antonio Coco


naammathias
datumFri-08-2007
plaatsclick picture for more information
boodschaphallo ik ben de zoon van pablo timbao.
ik wil gewoon even zeggen dat ik heel trots ben op mijn papa.want ik vint coco ralado een fantastische groep en om daar in mee de spellen is niet niks.zo groetjes aan iedereen van coco ralado,zeker aan de toon de terigent,en mijn papa natuurlijk,saluu smilie smilie smilie


naamelsa
datumTue-08-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapal een tijdje niet meer op jullie site geweest maar wat is deze mooi geworden. complimenten.
heb genoten van de foto's en filmpjes.

groet

elsa


naammarco
datumTue-08-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapGeen echt Braziliaans carnaval zonder Coco Ralado !!!
Jullie bloco was ongetwijfeld de meest authenthieke en energiekste Braziliaanse percussieband op het zomercarnaval in Kortrijk.
Je hebt ons gedurende enkele uren meegenomen naar de Pelourinho-wijk in Salvador de Bahia. De muziek (oa Olodum) was perfekt gebracht en de ambiance kon niet beter. smilie smilie smilie
Voor mij is Coco Ralado veruit de beste Braziliaanse act van België en omstreken. Beter dan de meer pop gerichte Think of One. Axé! smiliesmilie smilie
Er is helaas nog veel onwetendheid over Braziliaanse muziek in België. Velen vereenzelvigen het Braziliaans carnaval nog altijd met dat van Rio en zijn sambascholen. We zitten natuurlijk mijlen ver van de sfeervolle Salvadoriaanse trio elétrico's met gigantische soundsystems op grote camions zoals dat van Ivete Sangalo of Daniela Mercury. Dat zou in Europa niet betaalbaar zijn... Hoewel, met de Techno Parade of in Spanje en Portugal kan het plots wél !!! smilie


naamfrank
datumMon-08-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapInderdaad, de groep was ronduit schitterend in Kortrijk!
Het podiumoptreden mocht er ook zijn. Geen carnaval in Kortrijk zonder Coco Ralado!!


naamphilippe
datumMon-08-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapJullie waren weer fantastisch in Kortrijk gisteren. Aan de reacties te horen vond iedereen Coco Ralado de meest energieke, de meest enthousiaste, de meest.... kortom de TOFSTE bende van het zomercarnaval 2007. Bedankt voor dat groot beetje Rio-gevoel in Kortrijk. Als jullie volgend jaar terugkomen dan zal ik er zeker ook terug bij zijn om jullie in goede banen te leiden (al is dit soms bij stopplaatsen aan cafeetjes niet altijd evident...).Groeten aan iedereen!!!


naamdumortier johan
datumMon-08-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapzag jullie optreden zomercarnaval in kortrijk, voor mij de beste groep. Proficiat!!!!!!!!!!!


naamJacobs
datumSat-08-2007
plaatsclick picture for more information
boodschapBeste Antoon Bruers,

In naam van mijn broer die in de hulpgevangenis te Leuven onlangs met het ensemble Coco Ralado opgetreden heeft, schrijf ik op zijn vraag dit berichtje:

"Tijdens een gevangenschap voelt men zich geregeld ellendig. Daarom apprecieer ik het zo sterk dat Coco Ralado ter gelegenheid van Marktrock is opgetreden in de Leuvense Hulpgevangenis, en dat een aantal gedetineerden, waaronder ikzelf, met de "Coco's" hebben mogen optreden.
We hebben slechte dingen gedaan en dat betreuren we, maar initiatieven zoals jullie optreden laten ons een beetje de miserie vergeten en motiveren ons om niet verbitterd en pessimistisch te worden.
Duizend maal dank!

Jos Jacobs"


bladzijde 11 van 18 << eerste < 8 9 10 11 12 13 14 > laaste >>