Skriv i gjesteboken   Tilbake til fila ung holmestrand   Report abuse

Navnhilde
Dato19/8 2006, 09:23
MeldingMirjam, din tøffing, du har fått meg til å le høyt to ganger idag.
Kjære alle ungdommer i Filadelfiakirken! Jeg kommer ikke imorgen. Men fortvil ikke! Vi ses en annen gang! Gla'irere alle!
Rapporter

NavnHilsner fra Australia.
Dato19/8 2006, 00:03
MeldingSkal vi se. k. Ja, hei! Jeg har skrivd en liten sang, da. Det er bare å, uhm, bare å, ehm, Kom med teksten opp på skjermen. Så det er bare å. Ikke ennå, bare vent litt. Må jo b- riktig begynnelse. SÅ jeg beynner å. Det er bare å synge med. Ok, 1-2-3. Ja.

' Kombaya my Vidar. Kombaya '
' KOmbaya my Vidar, Kombaya '(komayaaaa)
' Jeg er nå her i, Australia '
' Å, Vidar, Kombaya '

' VIdar du er en, morsom fyr. '
' MEd så mange ting, rundt på lur. '
' og når du har blitt en voksen mann '
' DU en kone, får fra sørland '

' Ikke glem meg du, lille venn '
' SKype er nyttig sånn, for vennskaps bånd '
' Synd at badinga, nå snart tar slutt '
' til min vidar, er denne trudelutt '

OK, Hilde. DU er KUUUUL!
Rapporter

Navnyey
Dato18/8 2006, 23:48
MeldingMirjam var her.
Rapporter

Navnviffy
Dato18/8 2006, 15:14
Meldinghaha!! smilie fett mirjam. ja da snakker vi.

smilie

til alle andre blir det altså først meeting så beaching tonight. ohyeah. møt opp klokka SJU.
Rapporter

Navnmirjam
Dato18/8 2006, 15:09
Meldingoj, det var mye folk det. men jeg har vel litt folk på hjernen. :D
Rapporter

Navnmirjam
Dato18/8 2006, 15:05
Meldingmen uff, da. Jeg trodde bare det var Hilde og jeg som slet med søvnen. Skal gå i terapi, kanskje? Liker veldig godt designet nå, altså.
Jeg bor i et hus med fem andre jenter, som ALLTID har besøk, natt som dag, så her er det folk 24-7, og for det meste gutter(!). Elsker hvordan man enkelt som bare det kan ha vennskap mellom gutter og jenter her nede uten at det blir innviklet. Det er mye vanskeliger i Norge. Trives godt, men gleder meg til jeg kjenner folk bedre, seff. Vanskelig å bli kjent med folk, når det er så mange folk arounf hele tiden. Yeah. Men MØTENE er UTROLIG bra! (kremt. men det første jeg var på handlet om S E X... Mike Myers om sex. Veldig morsomt og flaut. Det var litt sprøtt..)
Rapporter

Navnv
Dato18/8 2006, 01:01
Meldingsmilie

way to go, mirjam! selv sitter jeg oppe midt på natta og får ikke sove. gmuff.

da håper jeg at det blir fleire spanande oppdateringar i nær framtid.

smilie

tuddelidu........
Rapporter

Navnmirjam
Dato17/8 2006, 22:35
Meldinghow's it going skip?
Ja, nå kommer første lyd fra meg. Etter å ha sittet i to dager var jeg ganske gåen. I går dro vi på shopping, har vært på kvinnekonferanse og so on. Bor i et stort, flott, kaldt (!) hus. Eget rom og greier. Rart å være her. Gud velsigne dere!
Rapporter

NavnTunafish
Dato17/8 2006, 13:19
Meldinghvem er det som skriver i gjesteboka med navn words? virker ganske så filosofisk... hmmm... smilie håper ikke han er engelsk, for da skjønner han ikke at jeg skriver om han, og fortsetter sine mystiske sitater... hmmm
Rapporter

NavnDin'a
Dato17/8 2006, 08:16
Meldingsmilie Hyggelig med internasjonale venner her...i går tok jeg studentbilde....og jeg var så lei av å ta sånne kjedelige smile-bilder. så jeg freeka ut på bildet....og jeg fikk lov til å bruke det!!!!! jippi!!!!! smilie
Rapporter

Side 30 av 77 << Første < 27 28 29 30 31 32 33 > Siste >>