Sign Guestbook   Back to Bk Avance Damer   Report abuse

NameEva
Date2007-06-14
MessageVisst ja, ha det bra Marie och hälsa alla i Nyköping. Har du hört något från Maarit?

Kramizar Eva :ca
Report

NameEva
Date2007-06-14
MessageEwa vi fattar att smilie var för pluttar i brödet och att smilie är för resan i sig. 16.45 är ok och vi väntar ivrigt.

Jag tycker om att Vaileth tror på sol när hela kartan är täckt med regnmoln så jag packar ner kortbyxorna smilie
sen får vi inte glömma att lägga vissa drycker på kylning.
Ha det gott och vi ses i morrn :ch .

Kramiz Eva
Report

Nameewa
Date2007-06-14
MessageDet skulle förstås vara smilie smilie
Ewa
Report

NameEwa
Date2007-06-14
MessageJag hatar mörkt bröd med duttar i, bara så du vet Vaileth, annars klagar jag inte så mycket. Uffe är OK smilie så jag kör som planerat. Jag hämtar upp Eva. Kotten, Leena och Malin vid ca 16.45 utanför Evas hus.
Ses snart
smilie Ewa
Report

Namevaileth
Date2007-06-14
MessageHejsan!
Kaffe,the,choklad, yoghurt,musli, ost, skinka, bröd och annat smått och gott finns till frukost.Medtag lakan, egen kudde för den som vill,annars finns det. Inga luftmadrasser behövs. Liten packning så blir det lite att packa upp när ni kommer hem. Vädret har blivit svalare men jag tror i alla fall att vi får ganska mycket sol.
Leena, imorgon ÄR det fredag, den dagen ligger tyvärr alltid sist i veckan. smilie
Marie, visst är våran sida rolig!!! smilie
Kramar Fia
Report

NameMarie
Date2007-06-13
MessageHallå Brudar! Vilken fart det har blivit på denna sida Kul!
När det gäller knackpoker: den som går på toa se då till att ta med korten! Man vet aldrig annars vad man kan ha på handen när man kommer tillbaka smilie Ha det så trevligt!
Skön sommar på Er!
//Kram M
Report

NameEva
Date2007-06-13
MessageHejsan till er som inte var med i går kväll så framkom det en önskan om knackpoker så ta med er lite enkronor. Vi kan ju inte låta detta förnäma spel falla helt i glömska :no ..

Kramiz kramiz :da
Report

NameKotten
Date2007-06-12
MessageJag har tyvärr ingen bil till helgen!!! smilie
Den är kaputt. smilie
Men jag är glad ändå!! smilie

Kram
Report

NameEva
Date2007-06-12
MessageMats tackar så mycket för det smilie vi ses i kväll.
Report

NameMeta
Date2007-06-11
MessageJag har bil till helgen smilie så Eva du kan ta ut Mats från motorhuven nu.
Vi ses imorgon.
Report

Page 14 of 37 << First < 11 12 13 14 15 16 17 > Last >>