Tervetuloa Borderline Country Dancersien vieraskirjalle.

 


Sign Guestbook      Report abuse

NameHeli
Date04-01-2006
Locationclick picture for more information
Messagesmilie Joko se meni... smilie joko se meni 10 000 kävijää rikki vai mites se oli smilie

smilie smilie smilie
Report

NameSIRPA
Date04-01-2006
MessagePALJON ONNEA TYTÖILLE HYVISTÄ SIJOITUKSISTA. smilie smilie
Report

NameJohanna
Date04-01-2006
Locationclick picture for more information
MessageHello !
Kotona ollaan ja mm-kisoista selvitty polven kanssa hengissä. Heli on toiminut raportterina, joten sijoitukset onkin kaikkien tiedossa. Kiitos Heli.
Torstaina oli semifinaali ja meitä kilpailijoita oli 21 kappaletta, ranskasta, saksasta, italiasta, espanjasta jne. Kilpailijoitten kesken tunnelma oli leppoisa.
Ite jännitin semifinaaleja aivan hirveesti, huulet väristen. Möhlin valssissa ja noveltyssä, mutta pääsin kuitenkin kaikilla tansseilla finaaliin. Sitä ilmoitusta sai odottaa puolille öin. Huh!
Perjantaina olikin sitten finaali, jossa itellä oli aivan mahtava tunnelma. Kiitos kaikille suomalaisille, ja kuulemma ulkomaalaisetkin kannustivat minua, se oli mahtavaa ja antoi potkuja tansseihin. smilie
Lauantai aamuna oli Tiinan vuoro finaaleissa kahdella tanssilla cha chaalla ja liltillä. smilie
Sunnuntaina oli upea seurata starojen kisaa sekä pääjuhlaa, vaikkakin kuumeessa. Onneksi sisu ei antanut periksi, vaan tabujen voimalla jaksoin sen tehdä. Kiitos Liljamon Minnalle, kun jaksoit huolehtia juhlakulkueen aikana, ettei minulta jalat lähteneet alta.

Kiitos BCD:ien poppoolle onnitteluista ja CB:ien tytöille sekä Helville kauniista kukkakimpusta.

Tiinalle kiitos matkaseurasta ja vielä kerran onnittelut kahdella tanssilla finaalissa ja lopullinen sijoitus 13. Great !

Kilpasiskolle Kikalle lämmin halaus, kun jaksoimme tsempata toisiamme.

Onnittelut myös kaikille muille suomalaisille, menestystä tuli. smilie

t.Jossu smilie
Report

NameSirpa
Date03-01-2006
MessagePitäs kait kantrin kertausen jälkeen kerrata äidinkieltä myös et ei tulis noita kirjoitus virheitä niin paljon, mut toivottavasti ymmärsitte. smilie smilie smilie
Report

NameSirpa
Date03-01-2006
MessageTuulismoille olette tehneet taas hyvää työtä sivuken uudistamisessa.Sivuja on ilo katsella ja lueskella. smilie smilie
Report

NameHeli
Date03-01-2006
Locationclick picture for more information
MessageInnolla jo tulevia tansseja odottelen smilie ...Mutta en löytänyt Kemin harjoitusten alta päiväämäärää....
Miten Kemissä jatkuu harjoitukset? smilie
Report

NameSirpa
Date02-01-2006
MessageJiihaa tällekin vuodelle.Ihanaa että rovaniemellä jatkuu kantritanssin opetus.... smilie smilie smilie smilie smilie
Report

NameHelvi
Date31-12-2005
MessageHYVÄÄ UUTTA VUOTTA KAIKILLE! NÄHHÄÄN ENSI VUONNA.

smilie smilie smilie smilie smilie
Report

NameHeli
Date31-12-2005
Locationclick picture for more information
MessageTätinöissä ja Täpinöissä täällä ollaan...ihan sekopäiseksi tulee tää penkkiurheilija...

Johanna on napannut MM-pronssia kokonaiskilpailussa: aivan käsittämättömän hieno suoritus!!!

Tässähän menee meikäkin ihan sanattomaksi...ja se on paljon se. Tiedättehän smilie

Ihanaa vuodenvaihdetta kaikille!
Report

NameRitu
Date31-12-2005
MessageWow, hienoa, upeeta, jiihaa smilie

Tätinöissä täällä pidetään peukkuja kaikille suomalaisille! Ja onhan se mahtavaa, että omat tytöt pärjää tosi hienosti.

KAIKILLE MIELETTÖMÄN MUKAVAA JA ANTOISAA UUTTA VUOTTA 2006!

Ritu & Simo
smilie smilie
Report

Page 57 of 78 << First < 54 55 56 57 58 59 60 > Last >>