LOMMA - CHATTEN
Sign Guestbook      Report abuse

NameL8
Date2009-05-21
MessageEtt härligt gäng smilie avverkade graderingsträningen idag och har tagit ett steg närmare en lyckad gradering smilie .
Drago håller vanlig fredagsträning imorgon smilie kom ner och kör! Efter träningen kan den som vill t e x öva på sina mönster.
Vi ses!
smilie
Report

NameMats
Date2009-05-20
MessageBra initativ.

jag har tyvärr inte tid annars hade jag behövt poomse.

Ta nu chansen alla som kan.

Peter vad är klockan?
Report

NameL8
Date2009-05-20
MessageBehöver ni lite mer träning smilie inför graderingen?
Vi öppnar träningslokalen torsdag (21/5) 15.00 till 16.30 för individuell träning, vi hjälps åt smilie med mönster och grundtekniker.
Alla ska klara sin gradering!
smilie
Report

NameMats
Date2009-05-20
MessageTack för att du tyckte det var en bra träning Peter.
Kul att klockan kom till rätta , träna nu på alla inför graderingen. Ev. kommer den att skjutas fram två veckor då satta datum tydligen krockade med studenter och Kalvin och en massa annat. Men kenta kommer med mer info. Sen behöver nog en hel del träna MERA poomse. Och Grundtekniker även då på mits.

Lite slarv härt och där tyckte jag i måndags. smilie
Report

NameLomma kids
Date2009-05-18
MessageHej Lomma!
När kommer bilderna från tävlingen?
Report

NamePeter
Date2009-05-18
MessageTack Mats för en riktigt bra träning ikväll.
...klockan är 22.10

Peter "viting" Nilsson
Report

Namerebecka
Date2009-05-16
Messagejag vill också tävla i stockholm smilie
Report

NameKarin
Date2009-05-16
MessageVi vill gärna ha bilder Perre, för hemsida mm
Tack för den fina bilden på Kenta =)

vinkar Karin o Kenta
Report

NameMaria
Date2009-05-15
MessageHejsan, är det nån mer än jag som vill åka upp och tävla i Stockholm nästa fredag och lördag??
Hör av er i så fall ?? smilie
Report

NameMats
Date2009-05-14
MessageHej

Hoppas att ni inte har träningsvärk efter gårdagen, mycket bra kämpat allihop som vanligt, Kenta och jag kommer att byta dag för träningen terminen ut , typ 3 veckor så detta innebär att jag kommer att ta måndagar och Kenta onsdagar. Men ni skall givetvis träna BÅDA dagarna.


Så bra pass på onsdag får du snacka med Kenta om Möller.
Report

Page 43 of 163 << First < 40 41 42 43 44 45 46 > Last >>