Legg igjen en hilsen i FK Solbygg's Gjestebok!

De gamle innleggene finner du her.


Sign Guestbook      Report abuse

NameTerje(ja faktisk)
Date30-05-2008
Locationclick picture for more information
MessageEr nok desverre noen andre som har snappet opp dette med strøme,og har det litt gøy med det.Var nok ikke meg denne gangen... Men det er jo alltid gøy med litt sprell!!

MVH
En som faktisk tok en av topplassene i sist VM-tipping(ja Terje Nilsen om noen skulle lure smilie )


NameStrømme
Date30-05-2008
Locationclick picture for more information
MessageJa, snakk om å være pingle, tenk å gi seg ut som andre!!!

Jeg er med på alle veddemål, men tviler jeg har sjangs til å vinne her. smilie

Men så lenge æ tar ledelsen og holder litt på den, slik som under vm tippingen, så er alt veldig greit smilie

Ellers så har jeg ikke så veldig troa på langeland, fikk noen bankers tips av han i helga som viste seg å være heilt på jordet!! Langeland er vel egentlig bare dødsrå på live smilie smilie

Når er det sommerfesten blir? Og når er det bestillingslisten for drikkevarene kommer opp smilie


NameChristopher
Date30-05-2008
Locationclick picture for more information
MessageJeg pingle? Er vel aldri et veddemaal jeg har sagt nei til og 10 push ups tar jeg til frokost, saa den er helt grei.

Bra at Ronny aksepterer. Jeg sender ballen videre til resten. Tegn dere opp for hvor mange pils dere onsker aa spille om og vi har et spill.

Er toerst allerede kjenner jeg smilie

PS Terje Nilsen er ei pingle. eller hva sier du Strome? Hehehe


NameStrøme
Date30-05-2008
Locationclick picture for more information
MessageNår det gjelder pushups og situps er Langeland en kløpper... Skulle sett han i firkanten på trening i går smilie Så langeland,du er vel med på veddemål med Ken også du,eller er du pingle smilie ?


NameRonny
Date30-05-2008
MessageMå i så fall bli 10 pils på Kråga! smilie

Det er vel å gi bort pils, men for sportens skyld aksepterer jeg den... Kan jo ikke bli oppfattet som pingle heller!

Lurer på om Brad er med på dette veddemålet...da blir det vel 10 push ups / sit ups i stedet! smilie


NameChristopher
Date29-05-2008
Locationclick picture for more information
MessageSer det er mye fokus rundt om tippinga her. Det er bra! Ronny er kjepphoy som vanlig og jeg utfordrer som vanlig ogsaa maa jeg kunne si. H2H - Ronny vs. Langeland. Vi spiller om 10 pils? Torr du eller er du pingla selv. " Put your money where your mouth is" Passer vel fint her.

Helt enig med Brad. Alt annet enn en seier i tippinga vil vaere en katastrofe, men i og med at det bare er 50% som gaar tilbake i premier saa er det jo litt av en margin aa spille inn i. Jeg er alikevel saa kjepphoy og sier at dersom jeg ikke vinner konkurransen saa tar jeg foerste runde paa byen etter sommerfesten, paa EN (1) betingelse: At Ronny aksepterer utfordringen ovenfor (Saa jeg har 10 aa gaa paa, hehe)

Deal eller No deal? smilie


NameRonny
Date29-05-2008
MessageHar forøvrig kikket litt på kampene våre fram til sommerferien, og regnet på hvor mange poeng vi bør ligge på da.

Mitt tips er at vi får 10 poeng til på de 6 kampene, 3 seire, 1 uavgjort (Gimletroll som vanlig) 2 tap...så Anders og Frank det er bare å begynne å spare. Jeg kjenner grillukta allerede! smilie


NameRonny
Date29-05-2008
MessageSå vidt jeg kan se fra forrige tipping i VM 2006, så anser jeg ikke Langeland for noen stor trussel...12. plass den gang og det vil overraske meg hvis det blir noe bedre nå! smilie


NameBrad.Jr
Date29-05-2008
Locationclick picture for more information
MessageHei.
Føler at Langeland bør utelates fra EM-tippinga, da han allerede har utropt seg som vinner på grunn av at han har mye større erfaring enn oss andre når det gjelder tipping.
Han sier også at det nesten blir for dumt å delta når det er så mange "brødfitter" på laget.
Tror han mente brødhuer, men han er jo temmelig harry denne gutten.
Videre sier han at det er som at Fabregas skulle trent med KSI som at han skal være med på å tippe.

Håper styre ser på dette før de tar i mot betaling fra den selvutnevnte vinner Langeland.

Ps: Han kan selvfølgelig ikke delta på møtet når det skal stemmes om han skal være med eller ikke.


NameOtto Rehagel
Date28-05-2008
Locationclick picture for more information
MessageWer sind die Trainer dieser Mannschaft? Ich finde dass, die Mannschaft mit grossen Intelligenz spielt, und die Führung des Klubs ist ganz klar erstklassig.

Grüsse aus Griechenland.
Otto R.


Page 94 of 219 << First < 91 92 93 94 95 96 97 > Last >>