Gastenboek V.V. Alblasserdam 3

Sign Guestbook   

NameWessel
Date2007-10-21
MessageYihaa!!!

Ik hoor: weer drie punten in de pocket, kampioen word je tegen de kleintjes.

Klasse Boys,

woensdag ben ik er niet, tot zaterdag,

Wessel.


NameSupporter
Date2007-10-21
MessageGaan wie die site nog een keer bijwerken???


NameDe Aanvoerder
Date2007-10-19
MessageOeps die preview is zo slecht nog niet, spelfoutje in tweede woord, niet de enge aanvoerder maar de enige is weer terug


NameDe Aanvoerder
Date2007-10-19
MessageMannen,

De enge echte Aanvoerder is weer terug uit het warme Dublin.
Allereerst Ronald, bedankt voor je acties om morgen een representatief team op de been te brengen. Samen met de terugkeer van de ongeslagen Aanvoerder moeten er morgen gewoon drie punten te scoren zijn!

De Opstelling voor morgen is eenvoudig, doch effectief; Marco en Michiel beginnen als reserve en spelen in ieder geval de hele tweede helft, mannen bedankt dat jullie ons willen helpen!
Verder zal iedereen, ook diegene die zegt dat ie gaat shoppen er gewoon bij zijn, met uitzondering van Robert die ziek is (verklaart een hoop Robin!.

Aldus, van links naar rechts achterin, Alex, Ronald, Arjan er net voor en Edwin, midden van links naar rechts, frenkie, Noël en feeb, en rentree van koops, voorin het duo sokie en Erik

keeper is vanzelfsprekend, Ronald nogmaals dank en tot morgen,

De Aanvoerder


NameRobin
Date2007-10-19
MessageOk stelletje zeikerds, ik ga lekker een dagje naar de stad.Wel drie punten pakken he!!


NameLaca
Date2007-10-19
MessageWaar is dat verslag Robert of sta je
met je vrienden bij de Arena.

Gr Laca

Ps Ronaldo bedankt voor je inzet


NameBo
Date2007-10-19
MessageNiet zo lullig doen tegen Robin, jongens.
We hebben hem hard genoeg nodig.
Er is niemand die betere verslagen schrijft dan hij (al wordt hij op de voet gevolgd door Wessel)


NameRonald
Date2007-10-19
MessageRicardo doet morgen mee. dus we hebben 14 spelers. Ik neem aan dat Robin dan niet nodig is!!!

Ronald.


NameRonald
Date2007-10-19
MessageHet vierde moet zelf spelen en heeft ook een tekort aan spelers. Ben nog in afwachting van reactie van Ricardo.

Ronald.


NameOxnard Montalvo
Date2007-10-19
MessageJe noemde zelf al Ricardo Veth, verder zou ik het niet weten.

Je kan altijd nog met Arjan beginnen op doel (of is hij daar te geblesseerd voor?) en hopen dat hij niet voor een bevalling wordt weggebeld.

Het Vierde moet zeker ook? Dus Tom Knol lukt dan ook niet meer. (Koos van Steenis keepte vroeger toch ook? smilie )


Page 775 of 1215 << First < 772 773 774 775 776 777 778 > Last >>