Sign Guestbook   Back to Team Nässjö   Report abuse

Namerobban
Date2004-12-18
Messagetitta ut jacke!! Nu är det fixat! smilie
Report

Namejacke
Date2004-12-17
Locationclick picture for more information
Messagegod dag:::vem fixar snön till mig? smilie
Report

NameAnne&Emma
Date2004-12-14
MessageJimmy: Ok, hör av dej när det blir fest då smilie Nyårs fest hos dej då? smilie
Report

NameJimmy
Date2004-12-13
MessageEmma/Anne: visst blir det väl fest... har fått i ordning det mesta å sådär nu.... hade fest i helgen så det va rätt okej.. Simma lugnt
Report

Namealle
Date2004-12-11
Messagehoj!!! smilie
Report

NameDeA
Date2004-12-10
Locationclick picture for more information
MessageJa robban.... det är ju även dåligt med snö för HN-Rallyt...... men får hoppas det kommer lite snart!!!.....
Report

Namerobban
Date2004-12-10
MessageHallå hallå!??? .. . . lite dåligt ös här på G-boken smilie ! Ha´de kalas bra kamrater! smilie
Report

Namerobban
Date2004-12-08
MessageAndy.. det låter trist måste jag säga!! smilie En liten klappjakt på sådana är inte fel! hoppas dom torskar! smilie Synd att man måste sova i bilen med slagträ å bössa för att få ha prylarna i fred!!
Report

NameAnne&emma
Date2004-12-08
MessageJimmy: Ok, fan vad skoj. Inflyttningsfest snart då lr? smilie Ha det bra
Report

NameAndy
Date2004-12-08
MessageFy va trött jag blir!!! Nu när man ska sälja bilen så blir den sönderslagen o rensad på ljud istället!! smilie
hade jag bott på 2a våningen hade jag hoppat ut o slått ihjäl dom som gjorde de men fick ta trapporna ut från 3e våningen o då va dom väck! körde en röd bil...troligen en Jetta eller någon liknande modell.
Så nu är man väl utan bil ett par veckor...*suckar* måste köpa vinter åk nu!!
Report

Page 33 of 60 << First < 30 31 32 33 34 35 36 > Last >>