teken gastenboek   

naamFamilie Mommers
datum2011-05-01
plaatsclick picture for more information
boodschapIn de week van het huwelijk van prins William en Koninginnedag voelde wij ons als een koning te rijk in de mooie Jardins de Montbrun. Alle luxe, alle vrijheid in een schitterende omgeving. Wijn, mooie omgeving, heerlijk eten en leuke plaatsjes met gezellige marktjes. Frankrijk op en top. De huisjes zijn helemaal formidabel afgewerkt en uitgerust.

Ook de prinsesjes krijgen alle ingrediënten voor een lekkere vakantie voorgeschoteld. Onze prinses Sophie heeft het steeds over ‘de villa' en heeft genoten van de glijbaan, zwembad en de natuurlijk de heerlijke jacuzzi.

Het hele verhaal van de tot stand komen van de wijnvilla’s en Chateau L’Horte is uniek en geeft het totaal plaatje een extra glans voor ons.

Hartelijk bedankt voor deze mogelijkheid. We zeggen het zeker voort!

Houdoe en bedankt!


naamFamilie Broeders
datum2010-09-10
plaatsclick picture for more information
boodschapWij hebben genoten van ons verblijf in Le Carignan eind aug/begin sept. 2010. Stokbroodje halen bij de epicerie, ontbijten in de patio, lekker zwemmen en zonnen, met een prachtig uitzicht over de wijngaarden.

In de omgeving is genoeg te beleven: Carcassonne, Béziers, Mèze, Narbonne, maar ook Spanje is goed te bereiken: Het Salvator Dali museum in Figueres is een echte aanrader.


naamVan der Lee
datum2010-04-23
plaatsclick picture for more information
boodschapMooie huizen de Boom......
Succes ermee verder


naamChrist van Loon
datum2010-03-27
plaatsclick picture for more information
boodschapBeste,

wederom, voor de 2de maal, genoten van een verblijf in jullie luxe wijnvilla's.
Wat een luxe en wat een leuke mensen. We zaten nu in Mas de Montbrun wat ook een geweldige mooi huis is om te verblijven.

Ook heerlijke wijn gekocht op Chateau de L'horte wat eienlijk vlakbij is.

Kortom geweldig

Christ en Jolanda


naamWinevillas
datum2010-02-10
plaatsclick picture for more information
boodschapDear visitor,

You can leave us a message through this guestbook. Thank you!

Kind regards,
Winevillas


naamWijnvilla's
datum2010-02-05
plaatsclick picture for more information
boodschapGeachte bezoeker van Wijnvillas.nl,

Hier kunt u een boodschap achter laten!

Met vriendelijke groet,
Wijnvilla's




Free guestbook provided by UltraGuest.com