Her er du hjertelig velkommen til å legge igjenn ei lita helsing til meg :)


Skriv i gjesteboken   Tilbake til Ronile

NavnAnne Grete
Dato2008-07-31
MeldingStikker en tur innom for å ønske deg en fin dag og en riktig god helg. Drar på campingvogna i dag, vi har jo flott vær ennå og det må en jo nyte.
Klem Anne Grete


NavnSøssa
Dato2008-07-27
Stedclick picture for more information
MeldingTakk for titten i bloggen din, må si du har laget mye fint. Etter inspirasjon inne hos deg holder jeg nå på med kjøkkenklut. Takk for at du la ut oppskriften.


Navnlene
Dato2008-07-27
Stedclick picture for more information
MeldingStakk bare innom for å gi deg en kald klem i sommervarmen.

smilie


NavnAnne Elise
Dato2008-07-25
Stedclick picture for more information
MeldingNydelig vær her også!!
Hadde besøk i går av noen søte små og i dag av andre søte små. I morgen har vi invitert alle til kvelds her hos oss, slik at vi kan få være sammen alle sammen en ettermiddag/kveld før vi drar til USA for å besøke de som bor der!!
Drar søndag formiddag og vi gleder oss så utrolig mye til å se dem igjen!!
God helg, og fortsatt god sommer!!


NavnBella
Dato2008-07-25
Stedclick picture for more information
MeldingHei snuppa!!!
Lenge siden nå!! *skamme seg*

Har en god unnskyldning da, hehe!
For nå har endelig endelig lillegutten min kommet!
Åh, livet er så vidunderlig.. Han ligger her på armen min nå og knirker i søvne, hehe.

Den ferien deres er jeg MEEEEEEEGET misunnelig på altså! Ser helt fantastisk ut! Må ta masse bilder så jeg kan drømme meg litt bort når dere kommer hjem!

Stoooooor klem fra meg og verdens nydeligste lille gutt! smilie


NavnsiriL
Dato2008-07-23
Stedclick picture for more information
MeldingHei..
Takk for titten.
Ha ein fin uke! smilie


Navnaneima
Dato2008-07-22
MeldingHeisann Ronille smilie
Er bare innom og titter litt hos deg jeg..
Masse flott du har laget siden sist også skal du på tur heldigen..


NavnLisaM
Dato2008-07-21
MeldingHei!!
Tok en titt innom bloggen din, du lager så mye fint! Ta en tur innom bloggen min, jeg har tagget deg!! smilie
Fortsatt god sommer!!! smilie


NavnHeklejenta/Berit
Dato2008-07-20
Stedclick picture for more information
MeldingEr bare innom en rask tur for å ønske en fortsatt fin sommer. Det er masse fint å se på bloggen din siden sist, skal si du har vært produktiv i sommer. Boken Engelen på det syvende trinn er en bok jeg også liker veldig godt. Det er en god anbefaling, og jeg leser den gjerne igjen. Her hos oss er det fortsatt ferietid, og vi er bare hjemme et døgn før vi drar igjen.


NavnAnne Elise
Dato2008-07-18
Stedclick picture for more information
MeldingGod helg til deg også!! De teppene dine blir bare utrolig flotte!!
...og du, den turen blir sikkert helt perfekt!

Det har jammen ikke blitt mye strikking på meg i dag!! Jeg har jobbet og stått på hele dagen, ryddet og vasket i huset, klippet plenen, vært på bossplassen med et billast som måtte kastes, og så har jeg gått en lang, lang tur med min kjære venn Nino + vært ute i sola og slappet av litt inni mllom øktene.
I morgen formiddag skal jeg hente 2 herlige gutter, en som nettopp er blitt 3 år og en på 1½. Så skal vi kose oss sammen vi 3 (og Nino også selvfølgelig) til søndag. Da kommer mammen og pappen for å spise middag sammen med oss og hente guttene sine hjem igjen.


Side 3 av 29 < 1 2 3 4 5 6 > Siste >>

This free guestbook is provided by UltraGuest.com